Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه
