Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Menu name
sr: Назив менија
