Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Created
ast: Fechu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
