Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Created
fi: Luotu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
fi[0]: Sisältötyyppi %type on 1 sisältökohteen käytössä sivustollasi. Et voi poistaa sisältötyyppiä ennenkuin olet poistanut kaiken sisältötyypin %type sisällön.
fi[1]: Sisältötyyppi %type on @count sisältökohteen käytössä sivustollasi. Et voi poistaa sisältötyyppiä ennenkuin olet poistanut kaiken sisältötyypin %type sisällön.

en: Revision timestamp
fi: Version aikaleima

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: Revision user ID
fi: Version käyttäjä ID

en: The user ID of the author of the current revision.
fi: Tämänhetkisen version kirjoittajan ID.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
