Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
