Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
