Simple Mega Menu (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Create new revision
ta: புதிய மீட்டலை உருவாக்குக
