Simple Membership (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Remote ID
sk: Vzdialené ID

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
