Simple Membership (1.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
