Simple Membership (1.0.0-rc2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
