Simple Membership (1.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Workflow
et: Töövoog

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: No content selected.
et: Sisu ei ole valitud.

en: Plugin ID
et: Plugina ID
