Simple Membership (1.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Remote ID
fi: Ulkoinen ID

en: No content selected.
fi: Sisältöä ei ole valittu.
