Simple Membership (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם

en: No content selected.
he: לא נבחרו תכנים.
