Simple Membership (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: No content selected.
lt: Nepasirinktas turinys.

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
