Simple Membership (1.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Remote ID
ro: ID de la distanță

en: No content selected.
ro: Nu este conținut selectat.

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
