Simple Membership (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
