Simple Membership (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: About
ug: ھەققىدە
