Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Taxonomy Term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད
