Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Heading
ta: தலைப்பு
