Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Depth
gl: Profundidade

en: Menu
gl: Menú

en: Layout
gl: Disposición

en: Component
gl: Compoñente

en: Custom
gl: Personalizado

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía
