Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Depth
he: עומק

en: Menu
he: תפריט

en: Layout
he: פריסה

en: Component
he: רכיב

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Custom
he: מותאם

en: Heading
he: כותרת

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי
