Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Depth
lv: Dziļums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Component
lv: Komponents

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Heading
lv: Virsraksts
