Simple Menu/Taxonomy Tree (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Depth
nl: Diepte

en: Layout
nl: Lay-out

en: Component
nl: Besturingselement

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Custom
nl: Aangepast

en: Heading
nl: Koptekst

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm
