Simple message (1.0.0-beta6) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Send
af: Stuur

en: Removed
af: Verwyder

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
