Simple message (1.0.0-beta6) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Messages
kk: Хаттар
