Simple message (1.0.0-beta6) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Layout
mr: मांडणी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Send
mr: पाठवा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
