Simple message (1.0.0-beta6) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: About
ne: बारेमा
