Simple message (1.0.0-beta6) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
