Simple message (1.0.0-beta6) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Teaser
uk: Анонс

en: Layout
uk: Макет

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Sender
uk: Відправник

en: Custom
uk: Власний

en: Published
uk: Опубліковано

en: Send
uk: Надіслати

en: Desc
uk: Спад

en: Sent
uk: Сент

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Changed
uk: Змінено

en: Received
uk: Отримано

en: Removed
uk: Вилучене

en: Apply
uk: Застосувати

en: Read
uk: Прочитано

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Receiver
uk: Одержувач

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Message saved
uk: Повідомлення збережено

en: Message sent
uk: Повідомлення відправлено

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
