Simple message (1.0.0-beta7) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Teaser
ar: موجز

en: Layout
ar: التنسيق

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Send
ar: أرسل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Messages
ar: الرسائل

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
