Simple message (1.0.0-beta7) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Layout
et: Paigutus

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Sender
et: Saatja

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Messages
et: Sõnumid

en: Changed
et: Muudetud

en: Received
et: Makstud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
