Simple message (1.0.0-beta6) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Teaser
he: תקציר

en: Layout
he: פריסה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Sender
he: שולח

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Sent
he: נשלח

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Messages
he: מסרים

en: Changed
he: השתנה

en: Removed
he: הוסר

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Receiver
he: מקבל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
