Simple message (1.0.0-beta7) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Send
mn: Илгээх
