Simple message (1.0.0-beta7) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
