Simple message (1.0.0-beta7) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Layout
oc: Afichatge

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Custom
oc: Personalizat

en: Published
oc: Publicat

en: Send
oc: Mandar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Messages
oc: Messatges

en: Changed
oc: Modificat

en: Removed
oc: Suprimit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
