Simple message (1.0.0-beta7) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
