Simple message (2.0.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: more
az: daha çox

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: Messages
az: Mesajlar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
