Simple message (2.0.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: more
cy: mwy

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Block
cy: Bloc

en: Send
cy: Anfon

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
