Simple message (2.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: more
is: meira

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Block
is: Blokk

en: Sender
is: Sendandi

en: Send
is: Senda

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Hidden
is: Falið

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
