Simple message (2.0.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: more
ka: მეტი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
