Simple message (2.0.0) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: more
ro: mai multe

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Block
ro: Bloc

en: Sender
ro: Expeditor

en: Send
ro: Trimite

en: Desc
ro: Descendent

en: Sent
ro: Trimis

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Messages
ro: Mesaje

en: Changed
ro: Schimbat

en: Received
ro: Recepționat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Removed
ro: Eliminat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
