Simple message (2.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Removed
si: ඉවත් කරන ලදී

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
