Simple message (2.0.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: more
sl: več

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Block
sl: Blok

en: Send
sl: Pošlji

en: Sent
sl: Poslano

en: Hidden
sl: Skrito

en: About
sl: O modulu
