Simple message (2.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: more
ur: مزید

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ
