Simple multi step form (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Back
hi: वापस

en: Other
hi: अन्य

en: Show
hi: दिखाये

en: Hide
hi: छिपाएँ
