Simple multi step form (2.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Back
fa: بازگشت

en: Other
fa: ساير

en: Show
fa: نمایش

en: Hide
fa: پنهان کن
