Simple multi step form (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Back
th: กลับ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Show
th: แสดง

en: Hide
th: ซ่อน
