Simple multi step form (2.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Back
hu: Vissza

en: Other
hu: Egyéb

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Hide
hu: Elrejtés
