Simple multi step form (2.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Back
my: နောက်သို့

en: Other
my: အခြား

en: Show
my: ပြပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
