Simple multi step form (2.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Back
el: Πίσω

en: Other
el: Άλλο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Hide
el: Απόκρυψη
